Kurucumuz

Havva OLGUN

Hakkımızda

Eyüp Açı Eğitim Kurumları 2016 yılında Eyüp (Alibeyköy, Çırçır) de kurulmuştur. Kurumumuz kurulduğundan beri öğrencilerin derslerine takviye ve sınavlarına hazırlık konusunda her daim yanlarında olmuştur. 28 yıllık bir kurum olan Açı Eğitim Kurumlarıyla yapmış olduğumuz iş ortaklığı ile 2016’dan beri Eyüp ilçesi Alibeyköy bölgesindeki öğrencilerimize eğitim sunmaya devam etmiştir.

Merkezimizin kurucusu Havva Olgun, 2010 dan beri sektörel tecrübesi ile kurumumuzu işletmiş ve tecrübelerini Açı Eğitimin 28 yıllık kurumsal yapısı ile birleştirerek sektörde fark yaratmaya devam etmiştir.

Eyüp Açı olarak kurumumuz mevcut ortamda kitlesel dershaneciliğin bittiğinin farkındadır ve yıllardır butik kursumuz ile 10-12 kişilik sınıflarda öğrencilerimize daha fazla ilgi ve başarı imkanı sunmuş, velilerimizle aile bağları kurmaya devam etmiştir.

Mesleki açıdan donanımlı ve kendini geliştiren , çözüm odaklı, iletişim becerileri ve ekiple çalışma uyumu güçlü, eğitim koçluğu becerilerine sahip eğitim kadromuz ve yöneticilerimizle her zaman size başarı sunmaya devam etmektedir.

Eyüp Açı

İdari Kadromuz

Eğitim Danışmanı
Özlem Koçkar