LGS EĞİTİM DESTEĞİ

Eyüp Açı, sınavlara ve yazılıya hazırlık, okul derslerine destek amacı ile her daim yanınızdadır. LGS sınavına yönelik, uzman öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerimize her türlü destek verilmektedir.

Derslerimiz

Konular öğretmenlerimiz tarafından Açı Yayınları Defter Dergim üzerinden detaylıca anlatılmakta, öğrencilerimize Defter Dergim üzerine not aldırılmakta, ardından yeni nesil sorularla konunun pekiştirilmesi sağlanmaktadır.

Konuların bitirilmesi ile birlikte öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz tarafından Açı Yayınları Yaprak Testleri çözülmekte hemen ardından Açı Yayınları Soru Bankaları üzerinden öğrencilerin çözmesi sağlanarak ilerleme sağlanmaktadır.. Soru bankalarımızdan haftalık olarak ödev verilmek suretiyle öğrencimiz eğitim koçlarımız tarafından takip edilmektedir.

Eğitim Koçluğu ve Rehberlik

Haftalık sabit olarak yapılan Eğitim Koçluğu dersinde öğrencilerimize toplu olarak ücretsiz Eğitim Koçluğu desteği verilmektedir. Eğitim koçluğu dersinde, öğrencilerimize dersler, ödevler ve yapılan hataların düzeltilmesine dair rehberlik yapılmaktadır.

Birebir Eğitim Koçluğu 

Eğitim koçlarımız tarafından öğrencilerimize bireyselleştirilmiş programlar yapılarak, haftalık çizelge doğrultusunda bunun takibi yapılmaktadır.

Yeni Nesil Soru Çözümü Dersleri ve Kampı

Sınavlara hazırlıkta öğrencilerin en çok dert yandığı konulardan biri olan ‘ Klasik soruları çözebiliyorum ama yeni nesil soruları çözemiyorum’  hususuna yönelik Eyüp Açı olarak Yeni Nesil Soru Çözümü dersleri ile öğrencilere derslerde öğretmenlerimiz tarafından sadece Yeni Nesil Soru Çözümü yapılarak öğrencilerin bu konudaki eksikliği giderilmektedir.

Ayrıca belli dönemlerde yoğunlaştırılmış yeni nesil soru çözümü kampları yapılarak, belli program eşliğinde öğrencilerin kaynak kitapları bitirmesi sağlanmakta ve eksik olduğu konularla ilgili tekrar dersleri veya soru çözümleri yapılmaktadır.

Soru Çözümü

Öğrencilerimiz çözemediği sorularda ders haricinde dershanede bulunan öğretmenlerine birebir soru çözümü yaptırabilmektedirler.

Deneme Kulübü

Deneme kulübüne dershanemize kayıtlı olsun ya da olmasın tüm öğrenciler kayıt olabilmektedir. Deneme kulübüne üye olan öğrenciler her hafta nitelikli yayınların denemelerini olabilmekte ,deneme sonrası kursumuzdan sınav karnesini alarak sıralamasını görebilmektedir. Periyodik olarak yapılan denemeler sayesinde öğrenciler mevcut durumlarını görebilmekte ve eğitim koçları ile birebir program yapabilmektedir.

Eyüp Açı farkını yaşayarak göreceksiniz.
Eyüp Açı, ilgi ve başarının adresidir.