Kurulduğu 1993 yılından beri eğitim sektöründe mümtaz bir yeri olan Açı Eğitim Kurumları’nın 28 yıllık bir tecrübesinin ürünü olan Açı Yayınları, Türkiye’nin dört bir tarafında kurs merkezleri ve öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Eyüp Açı LGS kurslarında, ortaokul kurslarında ve İngilizce kurslarında 28 yıllık bir tecrübenin ürünü olan Açı Yayınlarını tercih etmektedir.

Açı Yayıncılık, profesyonel yayıncılık anlayışı gereği büyük titizlikle hazırlamış olduğu, okul öncesi ve ilkokuldan üniversite hazırlığa kadar öğrencilerin ihtiyaç duyduğu her dokümanda kaliteli ve özgün bir yayıncılığın örneği olmuştur. Son teknoloji ürünü gösterimler, ders CD’leri ve uzaktan eğitim programlarıyla alanında örnek olmuştur. Öğrenci rehberliğinde yapmış olduğu özgün ve tutarlı çalışmalarıyla yeniliklerin ve aydınlık geleceğin öncüsü olmuştur. Düzey belirleme sınavlarıyla oluşturduğu seviye gruplarıyla öğrencilerin konu kavrama ve soru çözme becerilerini arttırmış ve hızlandırmıştır.

Dersler Defter Defter adlı akıllı defter üzerinden işlenmektedir. Derslerin hemen ardından Açı Yaprak Testleri ve Açı Soru Bankaları konuların pekiştirilmesi için tercih edilmektedir.

28 yıllık bir eğitim ve yayıncılık tecrübesinin farkını siz de yaşayın.

Eyüp Açının kullanmış olduğu yayınlardan bazı örnekleri size sunmak isteriz.