Yeni Nesil Soru Çözüm Kampı - Eyüp Açı Eğitim Kurumları - Eyüp, Yeşilpınar, Çırçır, İmar Blokları, Gaziosmanpaşa,

Yeni Nesil Soru Çözüm Kampı

Öğrencilerimizi derse boğmaktan çıkartıp, dersleri daha  eğlenceli hala getirip çocuklarımıza eğlenerek öğretmeyi, gözlemleyerek deneyimlemeyi, sosyalleşmeyi moral ve motivasyonlarını yüksek tutmayı amaçlıyoruz.

Yeni Nesil Soru Çözümü Dersleri

Eyüp Açıda diğer kurslardan farklı olarak her konunun ardından yeni nesil soru çözümü dersleri yapılarak, konunun pekiştirilmesi sağlanmakta ve öğrencilerin yeni nesil sorulara karşı ön yargıları kırılmaktadır. Kolaydan zora olacak şekilde yeni nesil soruları hem çözmeyi hem de çözdürmeyi sağlayarak, küçük küçük ama sağlam adımlarla öğrencinin öğrenmesine katkıda bulunuyoruz.Öğrencilerimizin seviyelerine göre oluşturmuş olduğumuz sınıflarla , öğrenci merkezli eğitim metodu uygulamaktayız.

Yeni Nesil Soru Çözüm Kampı

Periyodik olarak yaptığımız yeni nesil soru çözüm kamplarında yoğunlaştırılmış eğitimlerle öğrencinin seviyesini daha iyi noktalara getirmeyi planlıyoruz. Öğrenci çözemediği soruları, her an dershanede bulunan öğretmenlerine sorabilmekte ve konuyu derinlemesine öğrenerek , öğrendiği konulardan soru kaçırmamasını sağlamaktayız.

Öğrencilerin büyük problemlerinden biri olan ‘ Yeni nesil soruları çözemiyorum’ algısını Eyüp Açı Eğitim Kurumları olarak uyguladığımız özel methodlarla ‘Artık yeni nesil soruları çözebiliyorum ‘ noktasına getirmekteyiz. LGS başarısı için yeni nesil soruları çözebilmek olmazsa olmazdır.

Eyüp Açı farkını yaşayarak göreceksiniz.
Eyüp Açı, ilgi ve başarının adresidir.